Menu
Alışveriş Sepetiniz

Teslimat Süreci

Murcu Bahçe - Ürün Teslimat Süreci

Murcubahce.com 'dan satın aldığınız Ürünleriniz, kırılmaya, çatlamaya, sıvı temasına dayanıklı ambalaj ve paketlemeler ile özenle paketlenmektedir. Sağlık kuralları çerçevesinde dış ortamlardan tamamen arındırılmış olarak hazırlanmaktadır. Bazı ürünlerde paketleme işlemi ekstra özen ve dikkat gerektirdiğinden bir kaç günlük gecikmeler oluşabilmektedir.

Murcu Bahçe, yeni hasat dönemlerinde stoklarına giren veya ürettiği ürünlerin yetişmesi için sizi bir kaç gün bekletebilir, bu durum tamamen müşterilerine en iyi ve taze hasat ürünlerini tüketmesini hedeflemektedir. Bu gibi durumlarda Murcu Bahçe genellikle size bilgi aktarımı sağlayacaktır.

Murcu Bahçe Müşterileri için en doğal ve sağlıklı ürünleri göndermeyi ilke edinmiştir. Ürünleriniz tarafınıza kargo ile gönderilmeden önce doğal olarak oluşabilecek kelebeklenme, küflenme ve diğer durumlara karşı kontrol edilerek gönderilmektedir. Sizlere en taze ve doğal ürünleri ulaştırmaya çalışıyoruz.  Sipariş ettiğiniz ürünler sağlık kuralları çerçevesinde ise ürünleriniz paketleme birimimize aktarılmaktadır. Eğer olumsuz bir durum ile karşılaşılırsa sizlere bilgi vererek bir kaç gün ek süre talep edebiliriz bu sizin daha güvenli ve doğal ürünlere ulaşmanız için güzel bir şeydir.  

Genellikle aynı gün yada ertesi gün ürünleriniz anlaşmalı olduğumuz kargo şirketine teslim edilmekte ve tarafınıza bilgilendirme yapılmaktadır. Lütfen kargo bilgileri tarafınıza iletildikten sonra ürünlerinizi ve kargonuzu takip ediniz. Bu ulaşılamayan kargoların önüne geçerek ürünlerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlayacaktır.